01

GÜNEŞ NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat

Yeni bir sektör olan evden eve nakliyat taşınmak için kolaylıklar sağlar. Eşyaların evden alınıp, istenilen adrese güvenli bir şekilde taşınması işlemidir. Eşyalarınız, siz hiçbir şeye dokunmadan tecrübeli personeller yardımı paketlenir ve taşınır. Taşınma işleminde evden eve nakliyat firması, eşyaların montajından, paketlenmesinden, taşınmasından ve mesuldür.

02

GÜNEŞ NAKLİYAT

Ofis Taşıma

Güneş Nakliyat olarak biz ofis taşımasında titiz ve güvenli olarak eşyalarınızı taşıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sistemlerimizle sizleri iş kaybına uğratmadan ofisinizi taşırız. Güneş Nakliyat ofis taşıma sistemi ; Taşınacak malzemeler tespit edilip, bir taşıma programı hazırlanır. Tarih ve saat de anlaşma yapılır. Önceliğe göre ofis departmanları araçlara yüklenir ve yeni ofise sevk edilir. Ofis malzemelerinin yerleştirileceği odalar belirlenir ve önceliğine göre yerleştirilir.

03

GÜNEŞ NAKLİYAT

Eşya Depolama

Hizmette sınır yoktur anlayışını nakliye sektörüne kazandıran işletmemiz, eşya depolama hizmetlerini de bu tavır ile birleştirerek başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Sunduğumuz depolama hizmetleri, eşyalarınızın en üst seviyede korunarak hasar görmesine engel olacak ayrıcalıklı işlemlerdir. Eşyalarınız depolarımızda emanete alınır iken, güvenli bir şekilde muhafaza edileceğinden emin olabilirsiniz.

04

GÜNEŞ NAKLİYAT

Eşya Paketleme

Evinizi taşımak istiyorsunuz ama eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsunuz ya da evinize yeni mobilya aldınız ve montajını yaptırmak istiyorsunuz veya eskiyen kanepelerinizin döşemelerini değiştirerek tasarruf yapmak ve daha şık mobilyalara sahip olmak istiyorsunuz... Siz de bu gibi planlar yapıyorsanız en hızlı ve en uygun çözüm için buradayız... Yeni aldığınız mobilyalarınızın taşınma esnasında hasar görmesinden korkmayın, sizin için en güvenli şekilde gerekirse demonte ederek paketleyelim ve yeni evinizde tekrardan montajını sorunsuzca yapalım.

05

GÜNEŞ NAKLİYAT

Şehir İçi Nakliyat

Çağdaş yaşamı temsil eden her gelişmeyi yakından takip eden şirketimiz şehir içi nakliyat sizlere bu alanda profesyonel çözümler sunmaktadır. Şehirlerarası veya şehir içi taşımacılığı için gerekli teknolojik algoritmaları hassasiyetle uygulayan firmamız değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Yüksek kapasiteli asansörlü araçlarımız ile sağladığımız hizmetlerimiz uzman kadro ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütülmektedir.

06

GÜNEŞ NAKLİYAT

Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız sağladığı kaliteli taşımacılık hizmeti aracılığı ile geniş bir referans listesine sahiptir. Memnuniyeti her zaman ön planda tutan firmamız şehirler arası nakliyat konusunda uzman personeli sayesinde müşteri mağduriyetinin tam olarak önüne geçmektedir. Firmamız uzman personeli sayesinde taşıma işlemleri sırasında yer alabilecek eşya zararlarının tamamen önüne geçmektedir.